İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zayıflamanızı Sağlayacak 3 Android Uygulaması

Hayatımızın her alanında yer alan internet işimizden evimize kadar tüm detayları içermektedir. İlk zamanlar da internetin oyun merkezli kullanılması şimdiler de android uygulamalarını anımsatmaktadır. İlk çıktığı dönemler de oyun amaçlı kullanılan android sisteminde yer alan uygulamalar oldukça kapsamlı bir alana sahip olmaktadır. Keyifli oyunlar, veri depolayan uygulamalar, yeni çıkmış kitaplar ve hayatınızı yönlendirecek uygulamalar olmaktadır.

pocketyogaZayıflamanızı sağlayacak çeşitli öneriler de android uygulamasında yer almaktadır. Telefonunuza indirerek internet üzerinden bağlanabileceğiniz bu uygula sayesinde günlük hayatınıza oldukça faydalı olacağına şahit olabilirsiniz. En iyi ve en çok indirilen uygulamalardan biri [kirmizitext]Pocket Yoga[/kirmizitext] olmaktadır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rainfrog.yoga&hl=tr

nikerunningTam bayanların isteği üzerine tasarlanan uygulama da yoganın püf noktaları verilmektedir. Yoga uzmanları için geliştirilen ve öğretici olan uygulama da yoga pozisyonları yer almaktadır. Pozisyonlar için süre ve zorluk derecesi seçenekleri sizlere bırakılmaktadır. Diğer bir uygulama ise [pembetext]Nike- Running[/pembetext] olmaktadır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nike.plusgps&hl=tr

Bu uygulamayı düzenli koşu yapmayı düşünen ve yürüyüşleri aksatmadan zayıflamaya karar veren kişiler kullanmaktadır. Uygulama da özel koşu programları hazırlamaktadır. Koşu ve yürüyüş performansınızı kayıt altına alan uygulama sayesinde her geçen gün bir adım daha öteye giderek iyi bir spor düşkünü olmanızı sağlamaktadır.

[saritext]PumpUp[/saritext] hayat koçunuz olarak düşünebileceğiniz bir uygulama olmaktadır. Ve sizlerin zayıflaması için hayatınız da belirli egzersiz ve yetenekleriniz konusunda sizlere yol göstermektedir.

Bir yorum

  1. batuhan kılınç batuhan kılınç 2 Kasım 2017

    Bu uygulamaları düzenli ve doğru kullanırsak gerçekten yarar sağladığını söyleyebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir