İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Volkswagen Jetta Makyajlanıyor.

jetta1New York Otomobil Fuarında sergilenecek olan Volkswagen Jetta yeni görünümüyle ve yenilenmiş motoruyla daha da ilgi çekici bir hal almış durumda.

2015 Yılının Haziran ayına doğru satışa sunulması beklenen yeni jettanın arka bagaj bölümü, stoplar yenilenmiş gözüküyor. Ledli stop lambaları ve spoyler seçenekleri GLI ve Hibrid seçeneklerinde bulunacağı söyleniyor. Ledli gündüz farları eklenmiş ve xenon farlar ise opsiyonel olarak satışa sunuluyor.

Yeni Jettanın iç mekânında pek değişiklik olmadığı gözleniyor. İlk göze çarpan yeni özelliklerin bulunduğu fonksiyonel direksiyon oluyor. Aracın detay bölümlerinde kullanılan krom desenler hoş bir görüntü sağlamış ve bunun yanı sıra piyano siyahı kaplamalarlada daha ilgi çekici bir görsellik sağlamış. Aracın önemli fonksiyonlarından bir kaçıda kör nokta uyarıcı sistemi ve çarpışma önleyici gibi sistemler aracın donanımları arasında yer alıyor.

Yeni jettada 2.0 litrelik turbo dizel motorunda değişiklik olup 10 hp gücünde bir artışla toplam güç 152 hp ye yükseltilmiş ve güvenlik yönündende yeniliklere yer verilmiş.

jetta2

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir