İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Turkcell’den Gizli Numaraya Engel Uygulaması

Telefon kullanma oranı gün geçtikçe artıyor. Telefon ile beraber numara alımları da haliyle çoğalıyor. Ama her kullanıcının genel sıkıntısı haline gelen gizli numaradan aranma, rahatsız edilme durumunu da beraberinde getiriyor.

Numarasını gizleyerek rahatsız edici konuşmalar, ya da çağrı bırakmalar her telefon kullanıcının korkulu rüyası haline geliyor. Rahatsız edilmemek için bu gizli numaradan gelen çağrıları, aramaları engelleme şansınız yok mu? Tabii ki var Turkcell operatörü kullanan kullanıcılar için bu gibi rahatsız edici durumlardan kurtulmak için gizli numaradan aranmayı engelleme hizmetini sunmuş bulunuyor.

Gizli numaranın engellendiğini biliyoruz. Peki, bunu nasıl aktif hale getireceksiniz. Yapmanız gereken Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak telefon numaranızın gizli aramaya engellenmesini istemek ya da telefonunuzdan *253# tuşlayarak arama tuşuna basmak olacaktır. Bu sayede gereksiz zamanlarda gelen gizli numaraları engelleyip rahat bir nefes alacaksınız. Bu engellemeyi yaptığınızda gizli numara aradığında karşıya bu numara gizli aramaya kapalıdır şeklinde telesekter yoluyla bildiriliyor.

Eğer bu gizli numara engelleme uygulamasını kaldırmak istiyorsanız. Yine Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak engeli kaldırabilirsiniz ya da #253# tuşlayarak arama tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Sizlerde gizli numaralar yüzünden rahatınızdan olmadan Turkcell gizli arama engelleme sayesinde gizli numaraların aramalarından kurtulun. Üstelik Turkcell vermiş olduğu bu hizmetten kullanıcılarından hiç bir ücret talep etmemektedir. Sizlerde gizli numaraları engellemek için müşteri hizmetlerini arayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir