İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Telif Bildirimi

Bugizma.com ’da yazılan içeriklerin telif hakkı site editörlerine aittir. Bunun dışında firmaların logosu, ürün tanıtım fotoğrafları gibi bazı görsel materyallerde alıntılar olabilir. Ayrıca Bugizma.com ’da yer alan bazı haberler üçüncü parti sitelerden kaynak gösterilerek alınmıştır. Bunun yanında firmaların basın bültenleri de derlenerek sitede yayınlanmaktadır.

Bugizma.com tarafından üretilmiş olan tüm yazılı, görsel ve etkileşimli çalışmalar, kaynak gösterilmek ve Bugizma.com ’a bağlantı verilmek suretiyle ve ticarî olarak kullanılmadıkları sürece kopyalanabilir, dağıtılabilir ve saklanabilir. Bugizma içeriklerinin başka web sitelerinde yayınlanmasında yazının içeriğinin küçük bir kısmının alıntılanması ve geri kalan kısmının ziyaretçi tarafından okunması için Bugizma.com üzerindeki kaynak sayfaya bağlantı verilmesi uygun görülür. İzinsiz kullanımlarda Bugizma.com ‘un yasal yollara başvurma hakkı saklıdır.

 

Bugizma.com – Bazı Hakları Saklıdır
Bugizma.com ’un içeriği Creative Commons Attribution 3.0 Unported License ile lisanslanmıştır. İçeriğin Bugizma editörleri tarafından üretilmiş kısmı, atıfta bulunularak, ticari çalışmalar haricinde, değiştirilmeden dağıtılabilir ve kullanılabilir.

[ayirac]

Creative Commons Lisansı
Bugizma.com Creative Commons Alıntı-Gayriticari-ShareAlike 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.
[ayirac]