İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Repost Uygulaması İle İnstagram Keyfi

Son zamanların en popüler sosyal paylaşım sitesi olan İnstagram, her geçen gün üye sayısını ve popülerliğini biraz daha arttırmaktadır. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşma imkânı sunan instagram, istedikleri gibi filtreleme yapabilme imkânı da sunmaktadır kullanıcılarına.

Kişilerin kendi aralarında mesajlaşmasına da olanak tanıyan instagram, gittikçe daha da çok öne çıkmaktadır. İnstagram ‘ın bir diğer özelliği ise takip ettiğiniz bir kişinin paylaştığı gönderileri kendi profilinizde paylaşma imkânının olması. Repost adı verilen bu uygulamaya instagramın kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilir, daha sonra takipçilerinizin paylaşmış olduğu gönderilerin sağ alt tarafında bulunan repost bölümüne tıklayarak kendi mesajınız ile fotoğrafı paylaşabilirsiniz.

[kirmizitext]Android :[/kirmizitext] https://play.google.com/store/apps/details?id=com.redcactus.repost&hl=tr

[saritext]iOS: [/saritext]https://itunes.apple.com/us/app/repost-for-instagram/id570315854?mt=8

Oldukça fazla kullanıcısı bulunan instagram, yalnızca beğenme ve yorum yapma imkânı sunmakta. Büyük bir eksiklik olan bu soruna İnstagram ‘daki repost özelliği ile çözüm bulundu. Bu işlem için 3 farklı uygulama mevcuttur. Bu uygulamanın ilki instarepostdur. Bu uygulama ile birlikte ana sayfanızdaki yayın akışından istediğiniz gönderiyi yeniden paylaşabilme imkânına sahipsiniz. Arama özelliği de bulunan bu uygulamada, fotoğrafları orjinal halleri ile paylaşabiliyorsunuz. Bu harika uygulamayı kullanmak isteyenler android ya da ios sürümünü indirip instagramın bu özelliğinden istedikleri gibi faydalanabilirler.

Facebook’tan sonra en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi olma özelliğini taşıyan instagram sunmuş olduğu bu özellikler sayesinde giderek daha da yaygın kullanılmaya devam ediyor. Üstelik her geçen gün güncellenen ve eklenen yeni özellikleri sayesinde kullanıcı sayısını da gün geçtikçe hızla arttırmaya devam ediyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir