İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Reklam

Bugizma.com sürekli güncellenen dinamik içeriğiyle, özel inceleme ve dosyalarıyla teknoloji, internet ve webmaster dünyasının nabzını yakından tutan bir blogtur. Bugizma.com’ da reklam vermek hedeflediğiniz kitleye yakından ulaşmanızı sağlayacaktır.

[saritext]Bugizma.com ‘da Reklam Seçenekleri[/saritext]

Bugizma.com’ da banner reklam, tanıtım yazısı, sponsorluk ve özel dosya sayfa olmak üzere üç farklı reklam seçeneği bulunmaktadır.

[kirmizitext]Banner Reklam[/kirmizitext]
Bugizma.com’ un her sayfasında yer alan Üst 468×60, Sağ Sütun 300 x 250 ve iç yazı sayfalarında 336×280, yazıların altında yer alan 468×60 reklam alanlarını tanıtım için kullanabilirsiniz. Bunun dışındaki reklam banner isteklerinizi de bize iletebilirsiniz.

[saritext]Kategori Sponsorluğu[/saritext]
Bugizma.com’ da yer alan çeşitli yazı kategorilerinden markanız için uygun olana sponsor olabilirsiniz. Bu reklam modelinde kategori sayfası markanıza ait görsellerle zenginleştirilecek, kategori sizin markanızın adıyla birlikte anılacak.

[mavitext]Tanıtım Yazısı[/mavitext]
Bugizma.com ‘da işiniz, blogunuz, siteniz vb ile ilgili tanıtım yazıları yayınlatabilirsiniz. Tanıtım yazıları tarafınızdan yazılıp bize gönderilmektedir. İsteğiniz halinde özel ücrete mukabil size özel tanıtım yazısını editörümüz hazırlayabilir.

[saritext]Tüm reklam seçenekleri ve özel reklam teklifleriniz için info@bugizma.com adresini kullanabilirsiniz. [/saritext]