İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Philips HUE Artık Türkiye’de

iPhone ya da diğer akıllı cihazlarınız ile istediğiniz gibi kontrol edebileceğiniz akıllı aydınlatma sistemi Philips Hue 5 Nisan’da Apple dükkanlarında kullanıcıyla tanıştı.

[ayirac]

iPhone ya da diğer akıllı cihazlarınız ile istediğiniz gibi kontrol edebileceğiniz akıllı aydınlatma sistemi Philips Hue 5 Nisan’da Apple dükkanlarında kullanıcıyla tanıştı. Işığınızın rengini cebinizdeki iOS telefon(iPhone) ya da masanızdaki tablet(iPad) ile kontrol edebileceğiniz gibi Android işletim sistemine sahip çeşitli akıllı telefon ya da tablet ile kablosuz kontrol edebilirsiniz. Bana göre ev aydınlatmasında büyük bir devrim olan Philips HUE, çevresinden çabuk sıkılan ve ya eğlence meraklısı kişiler için muhteşem bir teknoloji.Philips-FriendsofHue
Philips Hue ile evinizi ya da ofisinizi istediğiniz zaman istediğiniz renge sokabilir, o anki ruh halinize uygun renkleri seçip eğlenebilirsiniz. Philips Hue, romantik bir akşamda gerekli olan elektriği yakalamanızı sağlayabilecek bir kurtarıcı olabilir.
Bir HUE almaya gittiğinizde yani monoton bir çevreden kurtulup her gün başka bir evdeymiş gibi yaşamak istediğinizde Philips HUE Kutusunun içinden 3 adet avize ve aydınlatma ünitelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz türde HUE Led Lamba çıkacaktır. Bunun yanında evdeki wi-fi modeminizle bağlamanız gereken kontrol işine yarayan bir alet çıkacaktır. Tavsiye edilen etiket fiyatı 629TL olarak belirlenmiştir. Eğer bu kısmı da gerçekeştirdiyseniz şimdi zevklerinizi ortaya koyma zamanı!

[youtube id=”W1OleHgVR6k” width=”100%” height=”350″]

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir