İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Logitech, Tab S’e özel tasarlanmış klavyesini tanıttı

Logitech, Samsung Galaxy Tab S 10.5″ amaçlı ince ve hafif, klavyeli sığınma kılıfı Logitech Type darbe S’i  tasarladı. Bluetooth®  destekli optimize edilmiş tasarımı, sıkı ayarlanmış tuş boşlukları ve değiştirilebilir görüntüleme açılarıyla Logitech Type darbe S, Samsung Galaxy Tab S 10.5’e fonksiyonellik ve sığınma sağlıyor.

Modern ve estetik tasarımıyla değinen, su geçirmez materyallerden üretilen Logitech Type darbe S, E.P.S darbe Basit Sığınma Sistemi sistemiyle tabletinizin her 2 yüzeyini darbe, çizilme ve sıvı/akışkan dökülmelerine  karşın savunuyor. Emniyetli Kilit sistemi ise tabletinizi emniyetli tek biçimde kılıfın içerisinde korumanıza, rahatlıkla kılıftan çıkarıp yerleştirmenize destekçi oldu.

Logitech Type darbe S’in çift istikametli görüntüleme standıyla e darbe mail yazarken, arkadaşlarınızla hasbihal ederken, yatar pozisyonda e darbe kitap okurken ya da internette gezinirken tabletinizi rahatça kullanabilirsiniz.  Otomatik açma kapama özelliği ile tabletiniz her zaman kullanım alanına hazırlıklı. Üç aya civarı batarya ömrü durumda olan  Logitech Type darbe S, USB kablosuyla rahatlıkla şarj ediliyor.

 

201406131310215985

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir