İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Instagramda satış yapmak

Tanıtım  işte  Shopinstar.com, kullanıcıların Instagram üzerinden ürün satışı yapmasını planlayan, tüketiciden tüketiciye satış modelini uyguluyan tek e işte ticaret sitesi.

Diğer E işte ticaret sitelerinden en kocaman farkı, Instagramda satış yapmayı planlayan fakat itimat sorunu, dayanak eksikliği, kargo maliyetleri ve sistemsizlik nedeni ile işlem yapmakta zorlanan birey ve müesseselere destekçi olması olması!

Shopinstar’ın kullanıcılarına sağladığı avantajlar ise aşağıdaki benzeri sıralanıyor…

Ödeme Kolaylığı;
Instagram üzerinden ürün satmak ve satın almak talep eden üyeler, Shopinstar yardımıyla kredi kartı, havale ve taşınabilir tediye seçeneklerimiz ile ek olarak emniyetli ve ek olarak fonksiyonel tek sokak izleyebilecekler.

Taksit ve Para işte nokta kullanımı;
Ödeme esnasında kredi kartınızda biriken para puanları kullanabilir, bankanız aracılığıyla bilinen taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Risksiz Alışveriş;
Risk sistemimiz yardımıyla ürün elinize eriştiğinde ürünü beğenmeniz şeklinde ürünü şartsız, şartsız geri iade edebilir ve ücretini benzer zaman içerisinde geriye alabilirsiniz.

Ucuz Kargo;
Shopinstar üzerinden yaptığınız satışlar nihayetinde, sistem üzerinden kargo indirim kodu alarak, ek olarak uygun ücrete kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Canlı Destek;
Instagram üstünde satın aldığınız ürün konusunda tek muhatap bulamıyor musunuz ? İşte Shopinstar tam bu noktada devreye girip, satıcı ve etkileyici içinde ki güvensizliği azaltmak için işlek dayanak hizmeti sunuyor.

unnamed

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir