İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Instagram’da etkileşim oranı maksimum filtreler hangileri?

Instagram, Geçen Mart ayı içinde , 200 milyon kullanıcıya eriştiğini duyurmuştu. O güne civarı 20 milyar resmin paylaşıldığı Instagram’da gün içerisinde aşağı yukarı 1 milyar beğeninin gerçekleştiği bildiriliyor .

Instagram’ın kullanıcı etkileşimini arttıran mühim kozlarından biri de filtreler ve hatırlayacağınız benzeri , Instagram’a yakın sürede 10 yepyeni fotoğraf aranjman arabayı ilave etti . Peki Instagram’da en çok kullanılan filtreler hangileri? Bundan hepten ehemmiyetlisi bu filtreler kullanıcılarda gereken tesiri uyandırabiliyor mu?

TrackMaven’ın derlediği bilgilere yönelik Instagram’da kullanılan filtrelerin tüketimi ve tesiri arasındaki ilişki filtrelerin popülerliğinden ayrılıyor. Başka Bir Deyişle fenomen filtreler her süre etkileşimi artırmıyor. Instagram’da kullanım oranı yüzde 10?un altında meydana gelen Mayfair aşağı yukarı 23.044 etkileşim oranıyla en oldukça başarılı filtre. Bunu 16.407 etkileşim oranıyla Inkwell takip etmekte . Kullanıcıların sık sık filte kullanmadan paylaşım yaptıkları akıbetini da da grafikten ortaya çıkarmak olası . En fazla yüksek etkileşimde 2. sırayı meydan filtresiz kullanımın etkileşim oranı 18.009.

unnamed

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir