İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faydalı WordPress Eklentileri

WP Super Cache: Site sayfa ve yazılarınızı html’e dönüştürerek hızlı açılmasını sağlar. Bu eklenti sayesinde takipçilerinizin PHP uzantısı yerine HTML uzantıyı göstererek sunucu kaynağından daha hızlı bir şekilde sorgu yapmalarını sağlanır.

 

Google Analytics for WordPress: Site istatistik bilgilerinizi Google Analytics ile takip ediyorsanız, bu eklenti ile Google Analytics kodunuzu wordpress sitenize kolayca yerleştirebilirsiniz.

 

WP Touch: Yaygınlaşan mobil cihazlar, internette yeni mobil uygulama ihtiyaçlarını da beraberinde getirdi.. WP Touch ile WordPress alt yapılı sitelerinizi mobil cihazlar için entegre hale getiren en başarılı eklentilerden biridir.

 

wordpress-eklentiWordPress Importer: WordPress sitelerinizi yedeklemek artık çok kolay, WordPress Importer ile yedekleme yaptığınız sitelerde bulunan sayfaları, yorumları ve hatta kategorileri bile, çok kolay adımlarla yedekleyebiliyorsunuz.

 

JetPack by WordPress.com: Kendi hotsunuzda barındırdığınız wordpress siteleriniz için düşünülmüş bir eklenti. Bulut Bilişim desteği ile wordpress sitelerinizi çok daha güçlü hale getirebilirsiniz. Tüm özelliklerini burada yazmak mümkün olmadı. Eklentiler sayfasından inceleyebilirsiniz.

 

Fast Secure Contact Form: Özel yönetim sayfasıyla  WordPress sitelerinde kullandığınız temalara göre gelişmiş birçok şablon ile dilediğiniz sayıda iletişim formu oluşturmanıza olanak sağlayan faydalı bir eklenti.

 

WP Page Navi: WordPress sitelerinizin alt bölümünde bulunan bir sonraki sayfaya geçerken kullanılan yapıyı özelleştirerek daha kullanışlı bir hale getiren eklentidir.

 

WordPress SEO by Yoast: WordPress siteleri için SEO düzenlemelerini pratik adımlarla gerçekleştirebileceğiniz, arama motorlarının sitenizi daha çok sevmesini sağlayan başarılı bir SEO eklentisidir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir