İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’den 21.5 inç’lik yeni iMac

Apple, bu sabah yepyeni 21.5″iMac’i ilan etti. Hesaplı tek ücrete satılacak durumda olan yepyeni iMac, bilhassa ultra ince tasarımı, parlak ekranı ve Core i5 işlemcileriyle uyarı çekiyor. Apple’ın yepyeni 21.5″iMac’i; Turbo Boost’la hızı 2.7 GHz’e civarı çıkabilen bir .4 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 işlemciye, Intel HD 5000 grafiklere, 8 GB belleğe ve 500 GB sabit diske sahip.

iLife ve iWork yazılımlarını bedava olarak eşliğinde getiren yepyeni iMac, iLife uygulaması muhtevanında zengin içerikler sunuyor. iLife; iMovie ile popüler videolarınızı düzenlemenizi, GarageBand ile yepyeni müzikler oluşturmanızı veya piyano veya gitar öğrenmenizi, iPhoto ile de en güzel çekimlerinizi düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlıyor. Öbür taraftan tabiki OS X işletim sistemini de taşıyan yepyeni iMac, OS X Yosemite’nin bahar aylarında App Store’lara yüklenmesiyle de bedava olarak yükseltilebilecek.

Fiyat ve bulunabilirlik

21.5″iMac, bugünden bu yana Apple Online Store’da, Apple Store’larda ve tespit edecek Apple görevli satıcılarında piyasaya takdim edilecek. 2.999 TL’den başlayan ücretlerle (KDV haricinde 2.455,58 TL) piyasaya takdim edilecek yepyeni iMac, ek seçenekler de sunuyor. Bütün bunlara www.apple.com/imac adresinden ulaşabilirsiniz.

 

2014061817542329185

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir