Yeni Nexuslar yolda !

Google’ın Android Silver programının meydana çıkması, şirketin artık yepyeni Nexus telefonlar üretmeyeceği halinde yorumlanıyordu. Fakat Google’ın Twitter’da tanıtım amaçlı paylaştığı bir cihaz, bu söylentileri suya düşürebilir.

Fotoğrafta ekranında tek alım satım listesi yer alan , Nexus gibi bir cihaz uyarı çekiyor . Cihazın ekran çerçevesinin inceliği, önce bakışta farklılık gösteren detaylardan. Droid-Life’ın haberine yönelik listenin ayrıntılarına erişmek amaçlı , arama sonuçlarında “More” üst kısmına dokunmanız ve sonrasında “Ingredients” üstünde dokunmanız gerekmektedir .

Telefonun yalnızca gösterim amaçlı tek prototip mi, yoksa tanıtılmak üzere bulunan yepyeni bir Nexus mu meydana geldiği ise bilinmiyor. Malum birşey ise Chrome’un yiyecek tarifi bulma özelliklerini kazandığı ve bunun için yönelik tek alım satım listesi hazırlayabildiği.

nexus-7-old-new

Kategori: Teknoloji

Hakkında

Sitede paylaştığım konuları özgün ve sade bir anlatımla siz okuyuculara sunmaya gayret gösteriyorum. Olumlu/olumsuz düşüncelerinizi iletişim sayfasından belirtebilirsiniz mutlaka dönüş yapılacaktır.