Windows Phone Klavyesi Dünya’nın En İyisi

Windows Phone 8.1 işletim sisteminin klavyesi dünyada büyük yankı uyandırdı. Guinness Rekorlar Kitabına girmeye dahi hak kazandı.

Microsoft şirketinin geçtiğimiz günler içinde tanıtıma sunduğu ve büyük yankı uyandıran mobil işletim sistemi olan Windows Phone 8.1‘in yüzlerce ilgi çekici özelliklerinden biri de hızlı bir klavyeye sahip olması. Diğer hızlı özelliklerin yanında akıllı mobil etkinliklerimizin neredeyse %87’sinde kullandığımız  klavye gerçekten önemli bir yere sahip.

What-we-want-Windows-Phone-8.1-header-3

Microsoft‘un geçtiğimiz günlerde hızlı klavyesinin Dünya’nın en iyisi olduğunu kanıtlamak için Guinness Rekorlar Kitabı’na başvurduğu doğrulandı.Gelen hakem heyetinin kararına göre dünyadaki en hızlı mobil klavye yazılımına Microsoft’un Windows Phone 8.1 işletim sisteminin sahip olduğu açıklandı ve dünyanın en iyisi olduğu doğrulandı. Tüm bu gelişmeler sonucunda ülkemize geldiğinde büyük yankı uyandıracağı kesinleşti.

Kategori: Teknoloji

Hakkında

Sitede paylaştığım konuları özgün ve sade bir anlatımla siz okuyuculara sunmaya gayret gösteriyorum. Olumlu/olumsuz düşüncelerinizi iletişim sayfasından belirtebilirsiniz mutlaka dönüş yapılacaktır.

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. dogan dedi ki:

    feyizbuk kapandi ekran yok